Skip to content
narrow screen wide screen auto screen Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

EKONOMIK TRAVEL

Wyprawy rowerowe
Rowerami Szczecin - Kołobrzeg 08.2014 Drukuj Email

sany0045 W sierpniu 2014 r wybraliśmy się na parodniową wycieczkę rowerową wokół Zaklewu Szczecińskiego, Jeziora Dąbie przez Wyspę Uznam do Kołobrzegu.   W ten sposób zamknęliśmy rowerowy objazd polskiego wybrzeża Bałtyku zaczętego w sierpniu 2011 roku właśnie w Kołobrzegu.

Wkrótce powstanie opis wyprawy a póki co proszę obejrzeć FILM

 

 
Z Kołobrzegu do Helu rowerem + suplement'12 Drukuj Email
Wyprawy rowerowe
piątek, 12 sierpnia 2011 21:04

mapa

Wyprawa rowerowa wybrzeżem Bałtyku planowana była od 4 lat. Doszła do skutku na przełomie lipca
i sierpnia 2011 r. By taką wyprawę odbyć trzeba ją dobrze zaplanować i uwzględnić kilka istotnych elementów:

Więcej…
 
Dubai jakiego nie znacie Drukuj Email
Wyprawy rowerowe
sobota, 26 lutego 2011 15:44

dubaiO Dubaju ciekawostek kilka

 Dubaj to nie jest to miejsce, do którego jeździmy w celach turystyczno-wypoczynkowych. Wizyta
w Dubaju to raczej odwiedziny naszych znajomych, którzy z racji zawodu (architekt - projektant) pomieszkują czasowo w rożnych miejscach świata. Jako, że ich kontrakt właśnie się kończył za miesiąc (marzec 2011), była to ostatnia możliwość zobaczenia tego miejsca z perspektywy prawie mieszkańca (3 lata pobytu).

Więcej…
 
Jeziorak i okolice Drukuj Email
Wyprawy rowerowe
piątek, 23 lipca 2010 22:24

jezior_3Po kilkuletnich przymiarkach w końcu wybraliśmy się nad Jeziorak. Naczytałem się o tym jeziorze różnych, sprzecznych często opinii, więc postanowiłem dość starannie znaleźć jakiś przyzwoity kemping. Już teraz powiem, że nie potwierdzam żadnych negatywnych opinii o tym jeziorze i okolicach. Dodam jeszcze dla wzmocnienia, że byliśmy tam dwukrotnie w jednym roku, co nam się nie zdarza.

Więcej…
 
Brandenburgia - Szprewald: '10, '11, '12 Drukuj Email
Wyprawy rowerowe
niedziela, 30 maja 2010 21:05

zdjcie0112Majówka 2010 była planowana już zimą. Przypadkiem zupełnie wpadł mi w ręce artykuł o Brandenburgii. To bardzo ciekawa kraina dla turystyki i to zarówno kajakowej jak i rowerowej. Obszar od Cottbus do Berlina a i dalej, bo aż po wybrzeże Bałtyku to tereny z rzekami i licznymi jeziorami. Powtórzyliśmy wyprawę do Brandenburgii we wrześniu 2011r o charakterze trampingowym. Podobną podróż w gronie 4 osób odbyliśmy w maju 2012r. Przed przeczytaniem artykułu polecam parę informacji ogólnych
o Brandenburgii. Można znaleźć je na  tej stronie 

 

Więcej…
 
Wokół Balatonu na rowerach Drukuj Email
Wyprawy rowerowe
wtorek, 17 listopada 2009 23:54
na playPomysł objazdu Balatonu rowerami z pełnym wyposażeniem kempingowym, z namiotem zrodził się przypadkowo jako wyprawa rozpoznawcza do podróży kajakowej wzdłuż wybrzeża Balatonu. O Balatonie czytalem sporo, ale informacje były na tyle niewystarczajace, że bez znajomosci ukształtowania brzegu, dostępu do kempingów z wody i warunków falowania na tym płytkim akwenie nie odważyłem się podjąć ryzyka udanej wyprawy kajakiem.
Więcej…
 


Polecamy

polecamy
 

Ubezpieczenia on-line:

logo

 

dragons den logo

 

 

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości